ÇORLU KENT YAPI TURİZM VE GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
2015 mayıs ayında Çorlu’da  kurulan ÇORLU KENT YAPI TURİZM VE GIDA SAN. TİC LTD. ŞTİ. İkamet amaçlı binaların inşaatı ve taahhütü ile faaliyet göstermektedir.

ÇORLU KENT YAPI TURİZM VE GIDA SAN. TİC LTD. ŞTİ. Kurucuları olan Mahmut AYDEMİR ve Gökhan AKEM yapı sektöründeki tecrübeleri ile hızla gelişen Çorlu ilçesinde, ortakların geçmişteki projeleri ve yeni başladıkları Çorlu Zafer mahallesindeki, Çorlu Kent Villaları ile adından sıkça söz ettireceklerdir.
MİSYONUMUZ
Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile “en iyi” şekilde değerleri yönetmek.

Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknolojik olanaktan kullanılarak daima yüksek kalite sağlayan Çorlu Kent Yapı, uluslararası kabul görmüş kalite standartlanna dayanmaktadır. Çorlu Kent Yapı gelişen inşaat teknolojilerine uygun yapılar üretmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olarak sürdürmek, üstün nitelikli yapı anlayışını, kusursuz altyapı sistemleriyle birleştirme hedefini taşımaktadır.

Günümüz için ve gelecek kuşaklara karşı sosyal sorumluluğu yerine getirmeyi kurum kültürünün bir parçası olarak konumlandıran Çorlu Kent Yapı, çalışmalannı planlarken, süreklilik ilkesini ön planda tutmaktadır. Misyonumuz, çevre koruma bilinciyle davranarak örnek projeler ile bu bilinci yayarak inşaat sektöründe önder bir yapı firması olmaktır.

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan Çorlu Kent Yapı, kuruluşundan bu yana “insana saygı” ya dayanan yönetim anlayışı ile gerek taahhüt ederek yürüttüğü inşaat işleri ile gerekse ürettiği konut projeleri ile sektörün ve bölgenin saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirecektir.

Geleceğimizi bugünden şekillendiriyoruz. Varlık nedenimiz olan müşterilerimize güvenli yapılar, mekanlar ve karlı yatırım fırsatları yaratmaktayız.

Kurumsal Değerlerimiz
Sektördeki gelişen teknolojileri takip ederek evrensel standartlarda kaliteli ve daha saçpridı yaşam atanları için projeler üretmek,

Projelere özgü gebe! çözümler geliştirerek, yenilikçi ve yaratıcı sonuçlara ulaşmak, Takın çafcşmasn teşvik ederek faklı fikirlerin gelişmesine olanak sağlamak, hizmet kafesini sürekli artırarak büyümek, en büyük yabnmı insan mutluluğuna yapmak,

Güven, dürüstlük ve sosyal sorumluluk prensiplerine daima sahip çıkmak, Uzman eldbimizfe kafileyi en uygun maliyetle ekle etme başarısını göstermek,

Müşteri hnghhğgın verdiğimiz önemle taahhüdümüzdeki işleri zamanında tamamlamak,

Uygulamalarımızda sistematiği sağlarken çaltşanianmız, tedarikçilerimiz ve alt yüfâenkâesmvz arasında sinerji yaratmak,

Topluma ve çevreye olan savunan bir sonucu olarak tüm çalışmalanmızda çevreyi korumaya özen göstermek.

-->